KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ VE KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA VE AÇIK RIZA FORMU

Değerli Ziyaretçimiz,

https://aysegulzengin.av.tr/bize-ulasin/ adresini ziyaretiniz sırasında doldurmuş olduğunuz iletişim formu ile tarafınıza ait adınız, e-posta adresiniz ve mesajınız içeriğinde yer alan kişisel verileriniz kaydedilmektedir.

Tarafınıza ait kişisel veriler, ilgili güvenlik prosedürleri, günlük ziyaretçi sayısı ve profilinin belirlenmesi, hizmet kalitesinin takibi, tarafımızdan talep etmiş olduğunuz bilgi, belge ve operasyonel faaliyetlerinin yerine getirilmesi, ziyaretçilerimize başvuru ve/veya diğer sebeplerle geri dönüş sağlanabilmesi amacı ile kaydedilmektedir.

Yukarıda sayılan amaçlarla edinilen kişisel verileriniz, işlendikleri amaçla bağlantılı ve sınırlı olarak tarafımızca kaydedilmekte ve muhafaza edilmektedir. Tarafınıza ait kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçların yerine getirilebilmesi için yazılım hizmetleri ve diğer dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma hizmet sağlayıcıları (hosting servisleri), talep ya da mesajınıza ilişkin yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi ve güvenlik sebebi ile ve/veya resmi merci ve makamların talebi üzerine ilgili kişi ve kurumlarla paylaşılabilir, aktarılabilir ya da açıklanabilir.

Tarafınıza ait yukarıda belirtilen kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından https://aysegulzengin.av.tr adresinde yer alan online formu doldurmanız ile otomatik yollarla işlenecektir. Tarafınıza ait kişisel verilerin işlenmesi tarafınızın vereceği açık rıza ile mümkün olacaktır. Tarafınıza ait kişisel veriler, işlenme amacının sona ermesinden sonra, saklanmasını gerektiren başka bir sebep olmaması halinde silinecektir.

Tarafımızca işlenen verileriniz ile ilgili 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 11. maddesinde belirtilen haklarınızı Kazım Dirik Mah. 296/2 Sk. No: 33 Bornova/ İZMİR adresine yazılı olarak veya [email protected] elektronik posta adresine ileterek kullanabilirsiniz.
VERİ SORUMLUSU:
AYŞEGÜL ZENGİN
Adres: Kazım Dirik Mah. 296/2 Sk. No: 33 Bornova/ İZMİR
Tel: 0232 33507 14