ZİYARETÇİ KİŞİSEL VERİLERİNİN İŞLENMESİ VE KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA  FORMU

Değerli Ziyaretçimiz,

https://aysegulzengin.av.tr/bize-ulasin/ adresini ziyaretiniz sırasında doldurmuş olduğunuz iletişim formu ile tarafınıza ait adınız, e-posta adresiniz ve mesajınız içeriğinde yer alan kişisel verileriniz  kaydedilmektedir.

Tarafınıza ait kişisel veriler, ilgili güvenlik prosedürleri, günlük ziyaretçi sayısı ve profilinin belirlenmesi, hizmet kalitesinin takibi, tarafımızdan talep etmiş olduğunuz bilgi, belge ve operasyonel faaliyetlerinin yerine getirilmesi, ziyaretçilerimize başvuru ve/veya diğer sebeplerle geri dönüş sağlanabilmesi amacı ile kaydedilmektedir.

Yukarıda sayılan amaçlarla edinilen kişisel verileriniz, işlendikleri amaçla bağlantılı ve sınırlı olarak tarafımızca kaydedilmekte ve muhafaza edilmektedir. Tarafınıza ait kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçların yerine getirilebilmesi için yazılım hizmetleri ve diğer dış kaynak hizmet sağlayıcıları, barındırma hizmet sağlayıcıları (hosting servisleri), talep ya da mesajınıza ilişkin yükümlülüklerimizin yerine getirilmesi ve güvenlik sebebi ile ve/veya resmi merci ve makamların talebi üzerine ilgili kişi ve kurumlarla paylaşılabilir, aktarılabilir ya da açıklanabilir.

Tarafınıza ait yukarıda belirtilen kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından https://aysegulzengin.av.tr adresinde yer alan online formu doldurmanız ile otomatik yollarla işlenecektir. Tarafınıza ait kişisel verilerin işlenmesi tarafınızın vereceği açık rıza ile mümkün olacaktır. Tarafınıza ait kişisel veriler, işlenme amacının sona ermesinden sonra, saklanmasını gerektiren başka bir sebep olmaması halinde silinecektir.

İşbu bilgilendirme, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince tarafınıza ait kişisel verilerin işlenmesi ve korunmasına ilişkin tarafınızı bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır.